Poznaj Mnie

Od 2007 roku moje życie zawodowe zupełnie pochłonęła bankowość. Od tego czasu pomogłam ogromniej liczbie ludzi spełnić swoje marzenia i zrealizować swoje cele zawodowe oraz prywatne. Niezliczona ilość udzielonych za moim pośrednictwem kredytów, to także ogromna ilość zdobytego doświadczenia, którym ciągle chętnie się dzielę.

Duże doświadczenie zdobyłam też pracując bezpośrednio w jednym z banków, jako Menager ds. Bankowości Hipotecznej. Współpraca z Analitykami i wiedza zdobyta na tym stanowisku, to niesamowita skarbnica, która wciąż pozytywnie przekłada się na rezultaty obecnej mojej pracy.

Współpracuję ze wszystkimi bankami i pomagam klientom w uzyskaniu najlepszej formy finansowania. Swoje usługi firmuję własnym nazwiskiem, dbając zawsze o wysokie standardy obsługi klienta i najwyższą jakość pracy. Oprócz profesjonalizmu i skuteczności w działaniu, moi klienci dostają ode mnie pełną elastyczność, mobilność i dyspozycyjność. Spotkania odbywają się zgodnie z preferencjami klientów, stacjonarnie w biurze w Warszawie, online lub we wskazanym miejscu. Klient w banku jest tylko raz, na podpisaniu umowy kredytowej.

Moi klienci nie ponoszą żadnych opłat za ogrom wiedzy, doświadczenia i zaangażowania jakie ode mnie otrzymują. Moje wynagrodzenie opłacane jest przez banki, stąd klient może bez żadnego skrępowania cieszyć się z otrzymanej ode mnie usługi. Natomiast ja zawsze osobiście reprezentuję oczekiwania klienta przed Bankiem tak, jakby były one moimi własnymi. Zawsze wspólnie dobieramy najkorzystniejszy wariant rozwiązania.

Do sprawy każdego klienta podchodzę tak, jakby była moją własną. Kredyty dla mnie, to nie tylko praca zawodowa, ale także pasja, dlatego mówić o nich mogę w nieskończoność. Uwielbiam zadowolenie na twarzach swoich klientów i to dodatkowo napędza mnie do skutecznego działania.

Kredyt, to najczęściej długoterminowe zobowiązanie, stąd uważam, że warto, aby kosztowało nas jak najmniej pieniędzy.

Życzę Państwu wielu spełnionych marzeń. Natomiast jeśli w ich spełnieniu będę mogła pomóc osobiście, to oczywiscie zapraszam serdecznie.

Skontaktuj się ze mną i przyspiesz realizację swoich marzeń 😊
Pamiętaj, że za moją pracę NIC nie płacisz.

MOJA OFERTA

Najkorzystniejsze kredyty i ubezpieczenia

Oferta kredytowa i ubezpieczeniowa zawsze uzależniona jest od sytuacji klienta. O tym czy dana oferta jest najlepsza decydują indywidualne czynniki.

Każdy ma inną sytuację i inne potrzeby. Jedni klienci poszukują niskiej raty lub składki, inni niskich odsetek, kolejni jak największej dostępności oferty.

Oszczędność pieniędzy

Ubezpieczenia na życie

Kredyty gotówkowe

Oszczędność czasu

Kredyty hipoteczne

Kredyty dla firm

0 + Umów

Ubezpieczeniowych

0 + Klientów

Mi Zaufoało

0 % Zadowolonych

Klientów

0 Mln PLN

Udzielonych Kredytów

Ranking Ofert Kredytowych i Ubezpieczeń

Niezależny ranking towarzystw ubezpieczeniowych i banków

Jestem niezależnym ekspertem pracującym dla Ciebie i innych klientów.

Oferuję najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Aktualny ranking: Statystyki jakości prowadzę od 2007 roku.

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

Robart Marts Ceo at dorn

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

July Robast Manager

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

Mark Stive Ceo at dron

Dane kontaktowe

Media społecznościowe

Dołącz do mnie:

© 2020 webz.pl dla Anna Bieńczak. Wszystkie prawa zastrzeżone.